Romanian-Truck-Simulator
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Romanian-Truck-Simulator

www.Romanian Truck Simulator-forum.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 aici postati intrebari

In jos 
+2
axel
<>
6 participan?i
AutorMesaj
<<IoNuTz>>
Admin
Admin
<<IoNuTz>>


Mesaje : 93
Data de înscriere : 03/09/2008
Varsta : 31
Localizare : Hunedoara

aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: aici postati intrebari   aici postati intrebari Icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 11:20 am

ATENTIE INTREBARILE TREBUIE SA FIE IN LEGATURA CU FORUMU SAU JOCUL ETS!!! Exclamation Exclamation
Sus In jos
https://romanian-truck-simul.forumgratuit.ro
axel




Mesaje : 15
Data de înscriere : 04/09/2008

aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: Re: aici postati intrebari   aici postati intrebari Icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 4:26 pm

Cum se pun camioanele de la sectiunea download in joc?
Si ce ma fac cu jocul, ca nu stiu germana?
Sus In jos
<<IoNuTz>>
Admin
Admin
<<IoNuTz>>


Mesaje : 93
Data de înscriere : 03/09/2008
Varsta : 31
Localizare : Hunedoara

aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: Re: aici postati intrebari   aici postati intrebari Icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 4:56 pm

vezi ca este un mod care il traduce in romana...si camioanele de la download le bagi in mod BAFTA!!
Sus In jos
https://romanian-truck-simul.forumgratuit.ro
Mihaitarazvan

Mihaitarazvan


Mesaje : 8
Data de înscriere : 07/09/2008

aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: Re: aici postati intrebari   aici postati intrebari Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 12:31 am

Cum pot sa bag Parole pentru bani sau consola cum o activez?
Sus In jos
<<IoNuTz>>
Admin
Admin
<<IoNuTz>>


Mesaje : 93
Data de înscriere : 03/09/2008
Varsta : 31
Localizare : Hunedoara

aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: Re: aici postati intrebari   aici postati intrebari Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 12:46 am

dami accept la id si iti spun pe mes
Sus In jos
https://romanian-truck-simul.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: intrebari   aici postati intrebari Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 1:17 pm

frate mie dece nu imi merge daf 95 XF Space Cab?
Sus In jos
shark




Mesaje : 1
Data de înscriere : 04/09/2008

aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: scania 4 axe   aici postati intrebari Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:47 am

sal am modificat un scania cu 4 axe eu cu alex si trebuie texturat va rugam ajutatine Sad Sad Sad Sad e pt ets
Sus In jos
vizitato
Vizitator




aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: Re: aici postati intrebari   aici postati intrebari Icon_minitimeVin Sept 26, 2008 3:39 pm

Buna, am si eu o intrebare cum trebuiesc modificate camioane pt haulin ,ca sa mearga la ets?
Sus In jos
Razvan
Vizitator




aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: salut   aici postati intrebari Icon_minitimeSam Dec 06, 2008 6:51 am

Cum pot face si eu skinuri??
Sus In jos
Matty
Vizitator




aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: ETS   aici postati intrebari Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 8:04 pm

Salut la toata lumea am si eu o intrebare in legatura cu ETS exista parole de bani sau trebuie sa faci ceva ca sa iti dea bani(nu in jok sa fak misiuni) multi bani am nevoie multumesc anticipat aici postati intrebari 419958 aici postati intrebari 419958 aici postati intrebari 419958
Sus In jos
daf

daf


Mesaje : 23
Data de înscriere : 05/02/2009

aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: Re: aici postati intrebari   aici postati intrebari Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 8:13 pm

am o intrebare:
ma ajutati si pe mine spunetimi pot pune alt nume in parbriz la tir please daca stiti add wer_adi
pale aici postati intrebari 419958 aici postati intrebari 419958 aici postati intrebari 419958 aici postati intrebari 419958 aici postati intrebari 419958 aici postati intrebari 419958
Sus In jos
gily555
Vizitator




aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: Re: aici postati intrebari   aici postati intrebari Icon_minitimeVin Mai 22, 2009 2:42 pm

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Am nevoie de un tutorial...cum s elucreaza in zModeler, cum modific camioane?
ID-ul meu este: gily_gily008 VA ROG MULKT HEEEEEEELP MEE!!!
Sus In jos
footballgamer08




Mesaje : 6
Data de înscriere : 10/09/2009

aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: Sal   aici postati intrebari Icon_minitimeVin Sept 11, 2009 7:35 am

va rog, imi spuneti cum sa uploadez camioane pe forum ?
Sus In jos
footballgamer08




Mesaje : 6
Data de înscriere : 10/09/2009

aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: salut   aici postati intrebari Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 8:37 am

ca am un site unde pot sa downloadez aproape orice si leas pune ca sa le downloadati ca vad ca pe FileFront numere fiecare .
Sus In jos
SlideR
Vizitator




aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: intrebare in legatura cu ETS   aici postati intrebari Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 1:05 pm

Cum pot avea si eu multi bani in cariera? Question
Very Happy
Sus In jos
raymond
Vizitator




aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: ma ajutati va rog   aici postati intrebari Icon_minitimeDum Sept 19, 2010 2:00 pm

sal cum pot sa creez si eu tiruri???? ca nu stiu cum luati id: streetliferj @yahoo.com Sad Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





aici postati intrebari Empty
MesajSubiect: Re: aici postati intrebari   aici postati intrebari Icon_minitime

Sus In jos
 
aici postati intrebari
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Postati aici id vostru de MES
» Intrebari ??
» Phisics mod
» NU POSTATI PE FILEFRONT
» Nu postati nimik pana ce nu cititi regulamentu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romanian-Truck-Simulator :: Sectiune ETS :: EURO TRUCK SIMULATOR :: Intrebari In legatura Cu Forumul Sau Jocul ETS-
Mergi direct la: